Zastosowania zabudowy

Proponowana przez Nas zabudowa balkonu to profesjonalna konstrukcja wykonana ze szkła i aluminium. Służy ona do odizolowania balkonu od czynników zewnętrznych takich jak: deszcz, wiatr, czy śnieg.

Tak osłonięty balkon pozwala na wykorzystanie go przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne.

Kolejną istotną zaletą zabudowy balkonu jest ocieplenie naszego mieszkania oraz odizolowanie go od hałasu zewnętrznego, co w ostatnich latach nabrało bardzo dużego znaczenia. Cisza, czystość i możliwość wykorzystania dodatkowego pomieszczenia przez cały rok, to największe atrybuty zabudowy balkonu. Brak negatywnych wpływów warunków atmosferycznych na stan techniczny balkonu powoduje, że przez wiele lat nie będziemy się martwić remontem terakoty, stanem tynków na ścianach czy odpadającym sufitem.

Z perspektywy ponad 20 lat naszej działalności widać, że zabudowa balkonu staje się coraz bardziej powszechna i przybywa jej nowych zwolenników. Najlepiej widać to na rynku warszawskim, gdzie ilość zabudowanych balkonów przybywa z roku na rok. Jednak do krajów skandynawskich skąd pochodzi nasz system jest nam bardzo daleko.